JW player media source for media library (1.0.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Name
ur: نام

en: Add
ur: شامل کریں
