JW player media source for media library (1.0.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Name
ar: الاسم

en: Add
ar: إضافة

en: Custom
ar: مخصص

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: pixels
ar: بكسلات

en: Maximum height
ar: أقصى ارتفاع

en: Maximum width
ar: أقصى عرض

en: Thumbnail width
ar: عرض الصورة المصغرة

en: Thumbnail height
ar: طول الصورة المصغرة
