JW player media source for media library (1.0.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Name
be: Імя

en: Add
be: Дадаць

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Duration
be: Працягласць

en: pixels
be: пікселі

en: Maximum height
be: Максімальная даўжыня

en: Maximum width
be: Максімальная шырыня
