JW player media source for media library (1.0.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Video width
el: Πλάτος βίντεο

en: Video height
el: Ύψος βίντεο

en: Maximum height
el: Μέγιστο ύψος

en: Maximum width
el: Μέγιστο πλάτος
