JW player media source for media library (1.0.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Name
fa: نام

en: Add
fa: افزودن

en: Custom
fa: سفارشی

en: Duration
fa: مدت

en: pixels
fa: پیکسل

en: Maximum height
fa: حداکثر ارتفاع

en: Maximum width
fa: حداکثر عرض
