JW player media source for media library (1.0.1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Name
gl: Nome

en: Add
gl: Engadir

en: Custom
gl: Personalizado

en: Duration
gl: Duración

en: Video width
gl: Anchura do video

en: Video height
gl: Altura do video

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: pixels
gl: píxeles

en: Maximum height
gl: Altura máxima

en: Maximum width
gl: Anchura máxima

en: Thumbnail width
gl: Ancho da miniatura

en: Thumbnail height
gl: Altura da miniatura
