JW player media source for media library (1.0.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Duration
gu: સમયગાળો
