JW player media source for media library (1.0.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: pixels
hy: փիքսել

en: Maximum height
hy: Մաքսիմում բարձրություն

en: Maximum width
hy: Մաքսիմում լայնություն
