JW player media source for media library (1.0.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Name
jv: Jeneng

en: Add
jv: Tambah

en: Custom
jv: Kostum

en: pixels
jv: piksel

en: Maximum height
jv: Dhuwur maksimum

en: Maximum width
jv: Amba maksimum
