JW player media source for media library (1.0.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Video size
kn: ವೀಡಿಯೊ ಗಾತ್ರ

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು

en: Show controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಕಗಳನ್ನು ತೋರಿಸು
