JW player media source for media library (1.0.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Name
ku: ناو

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: pixels
ku: پیکسڵ

en: Maximum height
ku: گەورەتریب بەرزی

en: Maximum width
ku: گەورەترین پانی
