JW player media source for media library (1.0.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Name
my: အမည်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Maximum height
my: အများဆုံး အနံ (ပမာဏ)

en: Maximum width
my: အများဆုံး အလျှား (ပမာဏ)
