JW player media source for media library (1.0.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Name
te: పేరు

en: Add
te: చేర్చు

en: Duration
te: నిడివి

en: Maximum height
te: గరిష్ఠ ఎత్తు

en: Maximum width
te: గరిష్ఠ వెడల్పు
