JW player media source for media library (1.0.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Add
th: เพิ่ม

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: pixels
th: พิกเซล
