JW player media source for media library (1.0.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Name
tr: İsim

en: Add
tr: Ekle

en: Custom
tr: Özel

en: Duration
tr: Süre

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: pixels
tr: piksel

en: Maximum height
tr: En fazla yükseklik

en: Maximum width
tr: En fazla genişlik

en: Thumbnail width
tr: Küçük resim genişliği

en: Thumbnail height
tr: Küçük resim yüksekliği

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
tr: Maksimum boyut: %max_width x %max_height piksel

en: Maximum width: %max_width pixels
tr: Maksimum genişlik: %max_width piksel

en: Maximum height: %max_height pixels
tr: Maksimum yükseklik: %max_height piksel
