JW player media source for media library (1.0.1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: Add
vi: Thêm

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Video width
vi: Chiểu rộng của Video

en: Video height
vi: Chiều cao của Video

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: Maximum height
vi: Chiều cao tối đa

en: Maximum width
vi: Chiều rộng tối đa

en: Show controls
vi: Hiện điều khiển
