JWPlayer Report (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Views
bo: མཐོང་རིས
