JWPlayer Report (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: List
gl: Lista

en: Download
gl: Descargar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Views
gl: Vistas

en: Range
gl: Rango
