JWPlayer Report (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: List
ca: Llistat

en: Download
ca: Baixa

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Range
ca: Abast
