JWPlayer Report (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: List
fr: Lister

en: Download
fr: Téléchargement

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Views
fr: Vues

en: Range
fr: Intervalle
