JWPlayer Report (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: List
hu: Lista

en: Download
hu: Letölt

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Views
hu: Nézetek

en: Range
hu: Tartomány
