JWPlayer Report (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: List
is: Listi

en: Download
is: Hala niður

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Views
is: Gagnasýn
