JWPlayer Report (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: List
ja: リスト

en: Download
ja: ダウンロード

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Views
ja: ビュー

en: Range
ja: 範囲
