JWPlayer Report (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Range
kn: ವ್ಯಾಪ್ತಿ
