JWPlayer Report (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: List
lt: Sąrašas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Views
lt: Vaizdai

en: Range
lt: Diapazonas
