JWPlayer Report (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: List
my: စာရင်း

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ
