JWPlayer Report (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: List
pt: Lista

en: Download
pt: Descarregar

en: Date
pt: Data

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Views
pt: Visualizações

en: Range
pt: Alcance
