JWPlayer Report (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: List
ta: பட்டியல்

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Views
ta: பார்வைகள்
