JWPlayer Report (8.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: List
ar: لائحة

en: Download
ar: تحميل

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Views
ar: الرؤى
