JWPlayer Report (8.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: List
de: Liste

en: Download
de: Herunterladen

en: Date
de: Datum

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Views
de: Ansichten

en: Range
de: Bereich

en: No records available.
de: Keine Einträge vorhanden.

en: Embeds
de: Einbettbares
