JWPlayer Report (8.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: List
eo: Listo

en: Download
eo: Elŝutu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Views
eo: Vidoj
