JWPlayer Report (8.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: List
jv: Daftar

en: Download
jv: Undhuh

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Views
jv: View
