JWPlayer Report (8.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: List
oc: Listar

en: Download
oc: Telecargament

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Views
oc: Vistas
