JWPlayer Report (8.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: List
fa: سجل

en: Download
fa: دانلود

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: اعاده

en: Views
fa: نماها
