Kaltura Media (1.0.3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: General
hu: Általános

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: @path is not a valid path.
hu: @path nem egy érvényes útvonal.

en: Thumbnails location
hu: Bélyegképek helye
