Kaltura Media (1.0.4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Add
pl: Dodaj

en: Domain
pl: Domena

en: General
pl: Ogólne

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: @path is not a valid path.
pl: @path nie jest prawidłową ścieżką.

en: Thumbnails location
pl: Lokalizacja miniaturki

en: Thumbnails will be fetched from the provider for local usage. This is the URI of the directory where they will be placed.
pl: Jest to adres URI katalogu, w którym zostaną umieszczone miniaturki pobrane od dostawcy i wykorzystane do użytku lokalnego.
