Kamihaya CMS (1.21.0) - en to bs translation catalogue (49 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: more
bs: još

en: Country
bs: Zemlja

en: Image
bs: Slika

en: Category
bs: Kategorija

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Help
bs: Pomoć

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Text
bs: Tekst

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: file
bs: datoteka

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Address
bs: Adresa

en: Directory
bs: Direktorij

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Color
bs: Boja

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Messages
bs: Poruke

en: Style
bs: Stil

en: by
bs: od

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Apply
bs: Primjeni

en: @count hours
bs: @count sati

en: 1 week
bs: 1 sedmica

en: parent
bs: roditelj

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Search form
bs: Forma za pretragu

en: Powered by Drupal
bs: Napravljeno na Drupalu

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije

en: User account menu
bs: Korisnički meni
