Kamihaya CMS (all releases) - en to am translation catalogue (38 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: more
am: ተጨማሪ

en: view
am: ትይታ

en: Weight
am: ክብደት

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Default
am: ነባሪ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Color
am: ቀለም

en: Position
am: ቦታ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: @count hours
am: @count ሰዓቶች

en: 1 week
am: 1 ሳምንት

en: Promote to front page
am: ወደ ፊትለፊት ገጽ አሸጋግር

en: File download
am: ፋይል ማውረድ
