Kamihaya CMS (all releases) - en to bs translation catalogue (47 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: more
bs: još

en: Country
bs: Zemlja

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Category
bs: Kategorija

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Text
bs: Tekst

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: file
bs: datoteka

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Medium
bs: Srednje

en: Address
bs: Adresa

en: Directory
bs: Direktorij

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Color
bs: Boja

en: First name
bs: Ime

en: Profile
bs: Profil

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Style
bs: Stil

en: by
bs: od

en: Apply
bs: Primjeni

en: @count hours
bs: @count sati

en: 1 week
bs: 1 sedmica

en: parent
bs: roditelj

en: Promote to front page
bs: Promoviraj na naslovnu stranicu

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Full HTML
bs: Kompletan HTML
