Kamihaya CMS (1.27.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: File
de: Dokumänt

en: Width
de: Breiti

en: Height
de: Höchi

en: Background color
de: Hintergrundfarb
