Kamihaya CMS (1.27.0) - en to hu translation catalogue (198 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Read more
hu: Tovább

en: more
hu: tovább

en: On
hu: Be

en: License
hu: Licenc

en: view
hu: megtekintés

en: Major
hu: Fő

en: File
hu: Fájl

en: Tag
hu: Címke

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Country
hu: Ország

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Center
hu: Középen

en: Category
hu: Kategória

en: Name
hu: Név

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Top
hu: Teteje

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Views
hu: Nézetek

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Text
hu: Szöveg

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: ID
hu: Azonosító

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Email
hu: E-mail

en: file
hu: fájl

en: Created
hu: Létrehozva

en: FAQ
hu: GY.I.K.

en: All
hu: Mind

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Bottom
hu: Alja

en: User picture
hu: Felhasználó képe

en: Off
hu: Ki

en: Footer
hu: Lábléc

en: Score
hu: Eredmény

en: Filter
hu: Szűrő

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Medium
hu: Közepes

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: Address
hu: Cím

en: Desc
hu: Csökk

en: Company
hu: Cég

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Example
hu: Példa

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Align
hu: Igazítás

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Color
hu: Szín

en: Padding
hu: Belső margó

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Teaser List
hu: Bevezető lista

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Latest
hu: Utolsó

en: Profile
hu: Profil

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Gender
hu: Nem

en: Male
hu: Férfi

en: Female
hu: Nő

en: Birthday
hu: Születésnap

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Token
hu: Vezérjel

en: Map width
hu: Térkép szélessége

en: Map height
hu: Térkép magassága

en: author
hu: szerző

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: People
hu: Emberek

en: Read More
hu: Bővebben

en: Video
hu: Videó

en: Style
hu: Stílus

en: Group Name
hu: Csoport neve

en: Cart
hu: Kosár

en: Changed
hu: Módosítva

en: Document
hu: Dokumentum

en: Documents
hu: Dokumentumok

en: Slider
hu: Csúszka

en: Resume
hu: Folytatás

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: by
hu: -

en: News
hu: Hírek

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Double
hu: Dupla

en: 1 minute
hu: 1 perc

en: @count minutes
hu: @count perc

en: @count hours
hu: @count óra

en: 1 week
hu: 1 hét

en: Dotted
hu: Pontozott

en: Dashed
hu: Vonalas

en: Solid
hu: Tömör

en: Groove
hu: Völgy

en: Ridge
hu: Hegygerinc

en: Inset
hu: Sülyesztett

en: Outset
hu: Kiemelkedő

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: parent
hu: szülő

en: Source code
hu: Forráskód

en: Border color
hu: Keretszín

en: Telephone
hu: Telefonszám

en: Offset
hu: Eltolás

en: Promote to front page
hu: Címlapon legyen

en: Field mapping
hu: Mező leképzés

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Choose
hu: Választás

en: File download
hu: Fájl letöltés

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Product page
hu: Termék oldal

en: Video file
hu: Videófájl

en: Allowed tags
hu: Engedélyezett jelölők

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Circle
hu: Kör

en: Compact
hu: Tömör

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Search form
hu: Keresés űrlap

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Your virtual face or picture.
hu: A webhelyen megjelenő virtuális arc.

en: Footer Bottom
hu: Alsó lábléc

en: Contents
hu: Tartalom

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Main content
hu: Fő tartalom

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Meta tag
hu: Meta jelölő

en: School
hu: Iskola

en: Managers
hu: Menedzserek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Show as expanded
hu: Nyitott állapotban megjelenítve

en: H2 title
hu: <code>h2</code> cím

en: Title Color
hu: Cím színe

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: The email address %mail is not valid.
hu: %mail e-mail cím érvénytelen.

en: Asc
hu: Növ

en: Accordion item
hu: Harmónika elem

en: Product list
hu: Termék lista

en: Master
hu: Mester

en: Headings
hu: Címsorok

en: Load More
hu: Továbbiak betöltése

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Featured content
hu: Kiemelt tartalom

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Button label
hu: Gombfelirat

en: Product category
hu: Termékkategória

en: Link to user
hu: Hivatkozás a felhasználóra

en: Image link
hu: Képhivatkozás

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Display description
hu: Leírás megjelenítése

en: First page
hu: Első oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Entity browser bulk select form
hu: Entitásböngésző tömeges kiválasztás űrlap

en: Select entities
hu: Entitások kiválasztása

en: Divider
hu: Elválasztó vonal

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
hu: Archivált

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
hu: Vázlat

[ctx: Workflow state label]
en: Published
hu: Közzétéve

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
hu: Archiválás

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
hu: Új vázlat létrehozása

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
hu: Közzététel
