Kamihaya CMS (1.28.0) - en to ps translation catalogue (53 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: more
ps: نور

en: File
ps: دوتنه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Medium
ps: منځنى

en: Align
ps: پرليكول

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Color
ps: رنګ

en: Position
ps: ځاى

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Birthday
ps: کليزه

en: author
ps: ليكوال

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: People
ps: خلک

en: Style
ps: ډول

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: 1 minute
ps: ۱دقيقه

en: parent
ps: پلرين

en: Source code
ps: سرچينه كوډه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: - All -
ps: - ټول -

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
