Kamihaya CMS (1.33.0) - en to oc translation catalogue (132 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: more
oc: mai

en: On
oc: Activat

en: License
oc: Licéncia

en: view
oc: veire

en: File
oc: Fichièr

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Center
oc: Centre

en: Category
oc: Categoria

en: Name
oc: Nom

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Top
oc: Naut

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Views
oc: Vistas

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Text
oc: Tèxte

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: file
oc: fichièr

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Data type
oc: Tipe de donadas

en: All
oc: Tot

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Left side
oc: Costat esquèrra

en: Right side
oc: Costat dreit

en: Bottom
oc: Bas

en: User picture
oc: Imatge de l'utilizaire

en: Logo
oc: Lògo

en: Off
oc: Desactivat

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Score
oc: Marca

en: Filter
oc: Filtrar

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Medium
oc: Mejan

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Address
oc: Adreça

en: Company
oc: Societat

en: Example
oc: Exemple

en: End
oc: Fin

en: Align
oc: Alinhar

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Padding
oc: Emplenatge

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Position
oc: Posicion

en: Profile
oc: Perfil

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Sort by
oc: Triar per

en: Gender
oc: Sèxe

en: Male
oc: Òme

en: Female
oc: Femna

en: Birthday
oc: Data de naissença

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Hidden
oc: Amagat

en: Messages
oc: Messatges

en: Token
oc: Geton (token)

en: API key
oc: Clau API

en: Map width
oc: Largor de la mapa

en: author
oc: autor

en: Fixed
oc: Fixe

en: Greater than
oc: Superior

en: Equal to
oc: Egal a

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: People
oc: Personas

en: Style
oc: Estil

en: Cart
oc: Carta

en: Product
oc: Produit

en: Changed
oc: Modificat

en: Resume
oc: Reprendre

en: by
oc: per

en: News
oc: Novèlas

en: Tabs
oc: Onglets

en: Apply
oc: Aplicar

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: 1 minute
oc: 1 minuta

en: Dotted
oc: Pointillé

en: Dashed
oc: En tirets

en: Solid
oc: Solide

en: Groove
oc: En cròs

en: Ridge
oc: En saillie

en: Inset
oc: Inserir

en: Offset
oc: Decalatge

en: Promote to front page
oc: Plaçar en pagina d'acuèlh

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: File download
oc: Telecargament

en: Header Right
oc: Enrèsta de dreita

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Greater than or equal to
oc: Superior o egal a

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: School
oc: Escòla

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Show as expanded
oc: Mostra'l ampliat

en: Not equal to
oc: Diferent de

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: Hide filter
oc: Amagar lo filtre

en: Master
oc: Maître

en: @type field.
oc: Camp @type.

en: -Select-
oc: -Seleccionar-
