Kamihaya CMS (1.34.0) - en to my translation catalogue (67 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: more
my: ပို၍

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: File
my: ဖိုင်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Name
my: အမည်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: file
my: ဖိုင်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Example
my: ဥပမာ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Color
my: အရောင်

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: author
my: စာရေးသူ

en: Equal to
my: တန်ဖိုးတူညီ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: People
my: လူများ

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Above
my: အပေါ်

en: @count hours
my: @count နာရီ

en: 1 week
my: ၁ ပတ်

en: Dotted
my: အစက်အပျောက်များ

en: Solid
my: သိပ်သည်း

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Greater than or equal to
my: တန်ဖိုးကြီး (သို့) တူညီ

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Not equal to
my: တန်ဖိုးမတူညီ
