Kamihaya CMS (1.34.0) - en to os translation catalogue (23 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: view
os: бакаст

en: File
os: Файл

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд
