Kamihaya CMS (1.35.0) - en to eo translation catalogue (61 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: Read more
eo: Legu pli

en: more
eo: pli

en: On
eo: Ŝaltita

en: view
eo: rigardi

en: Reset
eo: Restarigu

en: Country
eo: Lando

en: Image
eo: Bildo

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: file
eo: dosiero

en: Node
eo: Nodo

en: FAQ
eo: ODD

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Left side
eo: Maldekstra flanko

en: Right side
eo: Dekstra flanko

en: Logo
eo: Emblemo

en: PHP
eo: PHA

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Desc
eo: malkreske

en: Profile
eo: Profilo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Condition
eo: Kondiĉo

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Greater than
eo: Pli granda ol

en: People
eo: Uzantoj

en: by
eo: de

en: Apply
eo: Apliku

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: @count minutes
eo: @count minutoj

en: @count hours
eo: @count horoj

en: parent
eo: patra

en: Promote to front page
eo: Montru en la ĉefpaĝo

en: File download
eo: Dosiera elŝuto

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Search form
eo: Serĉformularo

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo

en: Asc
eo: kreske
