Kamihaya CMS (1.41.0) - en to eu translation catalogue (136 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: more
eu: gehiago

en: view
eu: ikusi

en: File
eu: Fitxategi

en: Tag
eu: Etiketa

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Top
eu: Goian

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Views
eu: Bistak

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Text
eu: Testua

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: ID
eu: IDa

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Email
eu: Eposta

en: file
eu: fitxategia

en: Error
eu: Errorea

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: Create
eu: Sortu

en: Vertical
eu: Bertikal

en: All
eu: Guztiak

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Left side
eu: Ezker aldea

en: Right side
eu: Eskubi aldea

en: Bottom
eu: Behean

en: User picture
eu: Erabiltzailearen irudia

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Medium
eu: Ertaina

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Directory
eu: Fitxategia

en: Example
eu: Adibide

en: Align
eu: Lerrokatu

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Color
eu: Kolore

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Position
eu: Kokapena

en: Profile
eu: Profila

en: Close
eu: Itxi

en: Condition
eu: Baldintza

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Messages
eu: Mezuak

en: Middle
eu: Erdian

en: author
eu: egilea

en: Empty
eu: Hutsik

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Style
eu: Estiloa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: Document
eu: Dokumentua

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: New
eu: Berriak

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: by
eu: nork egina:

en: News
eu: Berriak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Complete
eu: Eginda

en: Apply
eu: Ezarri

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Above
eu: Gainean

en: 1 minute
eu: minutu 1

en: @count hours
eu: @count ordu

en: parent
eu: gurasoa

en: Source code
eu: Jatorrizko kodea

en: Telephone
eu: Telefonoa

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Promote to front page
eu: Azalera eraman

en: Choose
eu: Hautatu

en: File download
eu: Fitxategia jaitsi

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: color
eu: kolorea

en: Background image
eu: Atzeko planoko irudia

en: And
eu: Eta

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Main content
eu: Eduki nagusia

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Show as expanded
eu: Zabalik erakutsi

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea

en: Asc
eu: Goraka

en: Hide filter
eu: Iragazkia ezkutatu

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: -Select-
eu: -Aukeratu-

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
