Kamihaya CMS (1.43.0) - en to dz translation catalogue (46 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: view
dz: སྟོན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: file
dz: ཡིག་སྣོད།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Greater than
dz: ལས་མང་མི།

en: by
dz: གིས།

en: Go to first page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པམ་ནང་འགྱོ།

en: Go to last page
dz: མཇུག་གི་ཤོག་ལེབ་ནང་འགྱོ།

en: parent
dz: རྩ་ལག

en: Promote to front page
dz: གདོང་ཁའི་ཤོག་ལེབ་ལུ་ཡར་བསྐྱེད་འབད་

en: File download
dz: ཡིག་སྣོད་ ཕབ་ལེན་འབད་

en: Search form
dz: འཚོལ་ཞིབ་འབྲི་ཤོག
