Kamihaya CMS (1.43.0) - en to kk translation catalogue (67 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: view
kk: карау

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Text
kk: Текст

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: file
kk: файл

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Create
kk: Қосу

en: All
kk: Барлық

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Logo
kk: Логотип

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: 1 day
kk: @count күн

en: Medium
kk: Орташа

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Color
kk: Түс

en: Profile
kk: Профиль

en: Birthday
kk: Туылған жылы

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Messages
kk: Хаттар

en: Greater than
kk: Үлкен

en: by
kk: кұрылған

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: @count hours
kk: @count сағат

en: 1 week
kk: @count апта

en: parent
kk: ата-ана

en: Promote to front page
kk: Басты бетке шығару

en: Or
kk: немесе

en: File download
kk: Қотарған файл

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
