Kamihaya CMS (1.43.0) - en to sl translation catalogue (69 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Read more
sl: Preberite več

en: more
sl: več

en: Quantity
sl: Količina

en: view
sl: pogled

en: File
sl: Datoteka

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Text
sl: Besedilo

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: file
sl: datoteka

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: All
sl: Vsi

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Medium
sl: Srednja

en: Price
sl: Cena

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Color
sl: Barva

en: Position
sl: Položaj

en: Profile
sl: Profil

en: Close
sl: Zapri

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Hidden
sl: Skrito

en: Greater than
sl: Večje kot

en: People
sl: Uporabniki

en: by
sl: spisal %s

en: News
sl: Novice

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: parent
sl: starš

en: Promote to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Or
sl: Ali

en: File download
sl: Snemanje datotek

en: color
sl: barva

en: Search form
sl: Iskalnik
